Jak zarezerwować u nas termin swojego ślubu?

Pamiętaj, że rezerwujemy tylko 25 ślubów rocznie. Dlaczego tylko tyle? Chcemy po prostu mieć czas dla każdego naszego Klienta. Chcemy mieć równomierną energię na każym ślubie. Dla nas mniej ślubów oznacza więcej od nas na każdym ślubie. Nie czujcie się przez to winni – jest to zawarte jako element składowy naszej usługi dla Was 🙂

Rezerwacja terminu jest tak naprawdę prosta: pierwszym krokiem jest sprawdzenie czy termin jest wolny. Po prostu zadzwońcie do nas albo napiszcie. Druga rzecz istotna dla nas – gdzie planujecie ślub – z przyczyn oczywistych – jeżeli trzeba się przemieścić gdzieś dalej niż 150km od naszego domu musimy to zaplanować, aby nasza podróż nie miała miejsce w dniu Waszej uroczystości. Powody są prozaiczne – bezpieczeństwo naszego dotarcia do Was, w dniu ślubu ciężko już znaleźć fotografa na ślub, Wasze zdjęcia ślubne są dla nas ważne, więc jeżeli planujecie ślub gdzieś dalej przyjeżdżamy zwykle dzień wcześniej wieczorem.

Jeżeli będzie kontaktować się z nami mailowo – a nawet jeżeli zadzwonicie i potwierdzicie, że termin Waszego ślubu jest wolny i możemy podjąć się wykonania reportażu ślubnego dla Was, będziemy prosić Was o przesłanie do nas maila z informacjami dotyczącymi:

  • lokalizacji (przygotowań, ceremonii, przyjęcia)
  • rodzaju ceremonii (cywilna, kościelna, jakiejś specyficznej religii)
  • planowanej liczby gości na przyjęciu ślubnym
  • ew. usług dzień przed ślubem czy dzień po ślubie (sesje, welcome dinner etc.)

I to w zasadzie wszystko – zwrotnie skontaktujemy się z Wami ze szkicem umowy obejmującej nasze usługi i szczegółami jej podpisania.

Zawsze chętnie porozmawiamy z Wami o szczegółach Waszego ślubu, więc nie zapomnijcie o podaniu kontaktu zwrotnego do Was, jeżeli spotkanie z racji odległości nie będzie możliwe to chętnie porozmawiamy czy na Skype czy Google Hangout czy przez telefon.

Rezerwacja terminu następuje dopiero po podpisaniu umowy, do tego czasu możemy niezobowiązująco przetrzymać termin dla Was przez krótki okres czasu. Oczywiście możecie liczyć na naszą pomoc na tym etapie, chętnie odpowiemy też na Wasze pytania.  Jeżeli zdecydujecie się, abyśmy właśnie my byli Waszymi fotografami – nie zwlekajcie z kontaktem do nas!

KLIKNIJ TUTAJ ABY WYSŁAĆ DO NAS ZAPYTANIE.