przyjęcie weselne wesele ceremonia plenerowa zdjęcia ślubne fotografia ślubna fotograf ślubny reportaż ślubny 5czwartych Warszawa Łódź Wrocław Gdańsk Kraków Opole Wrocław Lublin

przyjęcie weselne wesele ceremonia plenerowa zdjęcia ślubne fotografia ślubna fotograf ślubny reportaż ślubny 5czwartych Warszawa Łódź Wrocław Gdańsk Kraków Opole Wrocław Lublin

5czwartych – fotografia ślubna – zdjęcia ślubne – reportaż ślubny

5czwartych fotografia ślubna zdjęcia ślubne fotograf ślubny reportaż ślubny fotograf na wesele przyjęcie ślubne Warszawa

przyjęcie weselne wesele ceremonia plenerowa zdjęcia ślubne fotografia ślubna fotograf ślubny reportaż ślubny 5czwartych Warszawa Łódź Wrocław Gdańsk Kraków Opole Wrocław Lublin

Cześć. Nazywamy się Agnieszka i Marcin. Nasza historia świadczy o tym, że istnieje miłość od pierwszego wejrzenia 🙂

Poznaliśmy się na studiach. Już na pierwszych zajęciach dosięgnęła nas strzała amora 🙂 Natychmiast ze sobą zamieszkaliśmy i postawiliśmy całe swoje życie na głowie 🙂 Kiedy braliśmy ślub byliśmy bardzo, bardzo młodzi i wszyscy pukali się w głowę i mówili nam abyśmy się jeszcze zastanowili i poczekali z tak ważną decyzją. No i tak mijają kolejne rocznice ślubu, a my wciąż jesteśmy w sobie zakochani 🙂
Nie mamy zdjęć z własnego ślubu. Tak… to straszne, ale zakłady fotograficzne oferowały wątpliwą dla nas estetykę typu „pozowanki na tle kolumienki” więc z premedytacją nie wynajęliśmy fotografa. Może właśnie dlatego wkładamy całe swoje serce, aby nasi Klienci mieli jak najpiękniejszą pamiątkę… aby nie umknął ani jeden ważny moment tego dnia. Bo pamięć bywa zawodna, bo z biegiem czasu wspomnienia się zacierają i pozostają właśnie tylko na zdjęciach.

 

Tworzymy dla Was zdjęcia ślubne, reportaż z dnia ślubu, portrety rodzinne, sesje w dniu ślubu, sesje rodzinne – ukazujemy Was i najbliższe Wam osoby za pomocą naturalnych zdjęć, w bardzo wyjątkowy i intymny sposób. Pokazujemy na zdjęciach ludzi i rzeczy jakimi są, bez sztuczności. Szukamy zawsze najlepszego światła i momentu, pokazujemy ludzi w sposób dla nich korzystny i niewymuszony. Skupiamy się na emocjach, radości, zatrzymujemy w zdjęciach najważniejsze dla ludzi chwile z ich wyjątkowego dnia ślubu.

 

Wyjątkowa kultura pracy i dyskrecja oraz lojalność wobec Klienta powoduje, że wśród naszych Klientów znaleźli się m.in. Ania Lewandowska i Robert Lewandowski, Monika i Łukasz Podolski, Ola Kosecka i Kuba Kosecki, Edyta Zając i Kuba Rzeźniczak, Monika Pietrasińska i Marcin Szreder i wiele innych osób. Współpracujemy z najlepszymi firmami z branży ślubnej i posiadamy bardzo bogate doświadczenie zarówno na małych kameralnych ślubach jak i bardzo dużych – potrafimy pracować w każdych warunkach i niezależnie od miejsca opowiadamy zdjęciami wyjątkową historię o ludziach. Niezależnie jaki ślub planujecie nasze doświadczenie sprosta temu wyzwaniu.

 

Mieszkamy w Warszawie, ale fotografujemy w całej Polsce oraz poza granicami naszego kraju. Warszawa, Wrocław, Poznań, Kraków, Łódź, Gdańsk, Sopot, Lublin, Białystok, Rzym, Paryż, Madryt, Barcelona, Santiago de Compostella, Karlsruhe, Wilno, Sycylia, Savoca, Wenecja!!! Mieliśmy przyjemność fotografować w wielu popularnych miejscach jak Restauracja Belvedere, Restauracja Yacht Club, Hotel WarszawiankaHotel Narvil, Ale GloriaEndorfina, Hotel Le Meridien Bristol, Pałac Domaniowski, Pałac Jabłonna, Restauracja HalkaHotel DyplomatHotel Polonia, Hotel Tiffi, Restauracja PrzystańPałac w Oborach, Villa Decjusza, Pałac w RozaliniePałac w Paszkówce, Villa Julianna, Venecia Palace, Zamek w RydzyniePałac w OtrębusachDworek Arkadia w Piotrowicach i wiele innych.

 

Prowadziliśmy szkolenia i warsztaty dla fotografów z całego świata m.in. w Wenecji, Barcelonie i Amsterdamie, jako pierwsi polscy fotografowie ślubni zostaliśmy zaproszeni jako wykładowcy na ogólnoświatową konferencję i warsztaty dla fotografów i filmowców ślubnych Bodaf 2013 w Maladze (Hiszpania).

 

Od 2008 do 2011 roku nasze zdjęcia zostały wyróżnione ponad 50 razy w międzynarodowych konkursach organizowanych przez AGWPJA, WPJA, ISPWP, Fearless Photographers. Cieszymy się z tych nagród, ale za cenniejsze niż „ściganie się” w konkursach jest dla nas tworzenie niepowtarzalnych zdjęć dla wyjątkowych ludzi jacy obdarzają nas zaufaniem i zapraszają, aby opowiedzieć zdjęciami historię ich ślubu.

 

Najczęściej zadawane nam pytania:

Co najbardziej lubicie w swojej pracy?

Przede wszystkim kontakt z ludźmi. Spotykamy na swojej drodze tak wiele różnych osób. Niektórzy zostają z nami na zawsze – są naszymi przyjaciółmi. Uwielbiamy to, że wykonywane przez nas zdjęcia ślubne mają znaczenie, że będzie je oglądać wiele osób, że zawierają tak wiele wspomnień i do tego tak różnych. Dlatego muszą być jak najbardziej i rzetelne i po prostu – dobre.

Jak zaczęła się Wasza przygoda z branżą ślubną?

Koleżanka, która jest stylistką fryzur namówiła nas na zrobienie zdjęć swoim znajomym.

Od jak dawna współpracujecie z parami młodymi?

Zaczęliśmy fotografować śluby 12 lat temu. Przez ten czas fotografowaliśmy wszędzie – od sali gimnastycznej w małej wsi po przepiękne pałace i luksusowe hotele.

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Fujifilm + Leica, ale to tylko narzędzia. Kiedyś pracowaliśmy Canonem, Nikonem, Sony.

Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?

Są dwa takie momenty – pierwszy to przygotowania – tempo dnia narasta, podobnie emocje, drugi moment jest po pierwszym tańcu – miło widzieć ulgę na twarzach głównych bohaterów 🙂

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

Klient otrzymuje gotowe zdjęcia w czasie maksymalnym 28 dni od dnia ich wykonania.

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

Oferta zawiera określoną ilość godzin pracy nas jako pary fotografów, natomiast ponieważ każdy ślub jest inny, nasza oferta jest elastyczna i w pełni dostosowywalna pod potrzeby Pary Młodej.

Jaki jest Twój styl?

W dniu ślubu wykonujemy przede wszystkim reportaż ślubny cechujący się naturalnością ujęć i transparentnością naszej pracy. Nie reżyserujemy dnia ślubu, staramy się, aby Nasza Para mogła przeżyć go jak najbardziej naturalnie, bez wymuszonych sytuacji. Oprócz tego już od przygotowań staramy się wprowadzić Parę i ich najbliższych w dobry nastrój. Żartujemy, rozmawiamy aby rozładować Ich stres. Jeżeli jest to tylko możliwe w planie dnia ślubu proponujemy wykonać krótki, 15 minutowy plener. Nie dłuższy – bo nie chcemy zabierać Pary Młodej ich gościom – ale wystarczający nam do zrobienia na takiej sesji kilkunastu dobrych zdjęć portretowych.

Jaką wspólną cechę dostrzegasz u wszystkich swoich klientów?

Zależy im na dobrych zdjęciach z dnia ślubu. Sesja ślubna jest dla nich na drugim planie. Chcą mieć wyjątkową pamiątkę zdjęciową ze ślubu i oczekują dużej dyskrecji pracy.

Jak wyglądałby wymarzony ślub, na którym chciałbyś/chciałabyś pracować?

Kilka takich ślubów już fotografowaliśmy – to były śluby, gdzie i Para Młoda i goście po prostu świetnie się bawili.

Czy jakaś para szczególnie zapadła Ci w pamięć?

Wszystkie te Pary, które zostały naszymi Przyjaciółmi!

Z jakimi osobami najlepiej Ci się współpracuje?

Przede wszystkim z takimi, które obdarzają nas zaufaniem.

Jaką historię z pracy wspominasz z uśmiechem na twarzy?

Chętnie opowiemy takie historie przy kawie 🙂

Jakie pytania pary młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Każda nasza Para jest inna więc też zadają różne pytania 🙂

Co klienci powinni wiedzieć o Twojej profesji?

W teorii fotografem ślubnym może zostać każdy. Większość fotografów ślubnych opowiada o dyskrecji pracy, o reportażu, tymczasem ich portfolio składa się z sesji ślubnych i ludzi patrzących w obiektyw 🙂 Kliencie muszą pamiętać o jeden rzeczy: każdą sesję portretową można powtórzyć ale reportażu z dnia ślubu nigdy. To, co umknie oku fotografa, już nigdy nie będzie miało szansy zaistnieć na zdjęciach.

Co jest najważniejsze w wyborze ślubnego usługodawcy?

Uważne przyjrzenie się jego pracom, spotkanie i porozmawianie. To będzie osoba towarzysząca przez cały dzień – jak suknia i buty – musi pasować 🙂

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

Bardzo dobre momenty zdjęć. Oczy dookoła głowy 😀

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

Powinny wybrać nas, jeżeli w zdjęciach zobaczyli to, co chcą zobaczyć ze swojego ślubu. Nie potrzebujemy Wersalu do pokazania relacji międzyludzkich. Nie potrzebujemy polecieć na Islandię, żeby pokazać uczucie między dwojgiem ludzi.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Skupiamy się w niej na najistotniejszej części usługi – wykonaniu zdjęć w trakcie dnia ślubu. Oprócz tego Klient może wybrać sesję przed ślubem albo po ślubie, zamówić dodatkowe albumy etc.

Jakie jest Twoje ulubione zdjęcie/piosenka/film z ostatniego sezonu ślubnego?

Ulubione zdjęcia z każdego skończonego sezonu wrzucamy na naszego bloga 🙂